ההרשמה לאתר פתוחה. הינכם מוזמנים להירשם לאתר ולהתחיל לערוך

PhpGedView

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
גרסה מ־09:03, 8 בספטמבר 2022 מאת חוה (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
PhpGedView
PhpGedView.jpg
אתר אינטרנט http://www.phpgedview.net
גירסה אחרונה 4.1.1
עדכון תוכנה עדכונים תקופתיים
אופן התקנה הורדת קובץ מאתר החברה
מחיר חינם. Open Source.
גירסת נסיון
תאימות לעברית קיים ממשק משתמש בעברית
הערות נוספותעל התוכנה

PhpGedView הינה תוכנת אינטרנט, כלומר להפעלתה נדרשת התקנה באתר אינטרנט (קיים) ושימוש בה אפשרי באמצעות האתר (וכאשר קיים חיבור לרשת האינטרנט). בעל האתר יכול לתת הרשאות עריכה שונות למשתמשים, כך שעריכת שינויים בעץ המשפחה תהיה אפשרית לא רק לו. כך, ניתן לערוך את העץ תוך שיתוף בני המשפחה.


מתוך אתר הבית של התוכנה

PhpGedView הינה תוכנת גנאלוגיה מהפכנית המאפשרת לך לראות ולערוך את עץ המשפחה באינטרנט. ל-PhpGedView יכולות עריכה, אבטחה, ייבוא קבצי GEDCOM ותמיכה בתמונות ומסמכים. PhpGedView גם מפשטת את תהליך השיתוף עם אלה העובדים על אותו עץ משפחה. המידע העדכני תמיד נמצא באתר שלך והוא נגיש לכולם.

באופן מסורתי תוכנה גנאלוגית מנוהלת מהמחשב האישי בבית. יש מספר בעיות עם הגישה הזו. ראשית, איך אתה משתף את קרוביך במידע הזה? שנית, איך אתה מסנכרן את המידע שבידך עם המידע שבידי קובי משפחתך והשינויים שהם מכניסים? התוכנות הללו מאפשרות לך לחלוק את המידע ע"י יצירת דפי HTML. אולם דפים אלה, מספרם רב, ולא ניתן לעדכן אותם ולנהל אותם.

PhpGedView פותרת את הבעיה ע"י שמירת המידע הגנאלוגי באופן מקוון. הכוונה היא לכך שהמידע שלך נגיש מכל מחשב בעולם, ובלבד שיהיה נגיש לאינטרנט. זה גם אומר שתוכל ליצור דוחות רבים ומגוונים מהמידע שלך ולחפש בו בקלות תוך שמירה על אבטחת המידע אותה אתה קובע.

PhpGedView גם מאפשרת לקרוביך לעדכן את העץ המשפחתי. משמעות הדבר היא שכל הקרובים עובדים על אותות העץ, ואין צורך להתאים בין המידע שכל אחד אסף. זה גם מקל על המחקר המשותף ומונע כפילות עבודה. בכל פעם שמידע משתנה יש לך את האפשרות לערוך אותו או לדחות את השינוי.

תכונות ייחודיות