ההרשמה לאתר פתוחה. הינכם מוזמנים להירשם לאתר ולהתחיל לערוך

שיחת תבנית:ברוך הבא

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הערותיכם תתקבלנה בברכה

הכנתי בסיס לתבנית ברוך הבא, שתודבק לכל משתמש חדש, בדף השיחה שלו. אשמח אם תקראו אותה היטב ותעירו הערותיכם. המידע בתבנית זו אמור להיות, מצד אחד, מצומצם ככל האפשר, ועם זאת - הוא אמור להזכיר את כל הדברים החשובים.

לכן, אם יש שם דברים לא חשובים - אפשר להורידם, ואם חסרים שם דברים חשובים - ניתן להוסיפם.

ארנון הרשקוביץ 05:48, 3 בדצמבר 2006 (EST)

מצויין! חוה 06:47, 3 בדצמבר 2006 (EST)

וו נכפלת אחרי בכל"מ

ולכן יש לשנות את

ניתן לקרוא בערך המתאים בויקיפדיה Wikipedia logo.png

ל: ניתן לקרוא בערך המתאים בוויקיפדיה Wikipedia logo.png

בתודה, אבינעם 00:02, 25 בספטמבר 2007 (IST) (אגב, נדמה לי שאני בחרתי את הטורקיז Wikipedia logo.png המעצבן הזה. אולי כדאי להחליף צבע?)

חיפשתי צבע אחר בגווני הכחול, אך קשה מאוד למצוא צבע שיראה שונה לעומת הטקסט הרגיל. אולי כדאי לחשוב על גוון של צבע אחר?חוה 10:45, 25 בספטמבר 2007 (IST)

הפנייה למדריך הראשוני המסביר על השימוש במערכת

שלום לכולם,

ההפנייה לדפי העזרה בתוך דף תבנית ברוך הבא, היא מבורכת ואולם עד שמגיעים לדפי ההסבר והמדריך הראשוני לעריכה ולשימוש במערכת ויקיגניה:ויקיגניה צעד אחר צעד/1, על הקורא לעבור על שלושה מדריכים די ארוכים. לדעתי בשל כך מעטים מגיעים לידי קריאה של המדריך (בדף מספר 4)

מה דעתכם להוסיף הפנייה ישירה למדריך הנ"ל בתוך דף תבנית ברוך הבא? ואולי בנוסף הפנייה ברורה וישירה גם מן הדף הראשי? תודה, חוה 12:04, 5 באוקטובר 2007 (IST)

אני לא בטוח שהבנתי לאיזה דף היה עדיף שיגיעו ולאיזה דף התכוונת שמגיעים בפועל, אך נדמה לי שהרעיון שלך מצוין. אם תכווני אותי למה התכוונת - אשמח לשנות הדרוש. ארנון הרשקוביץ 12:30, 7 באוקטובר 2007 (IST)


מנסה להסביר בשנית.
בפועל מגיעים לדף ויקיגניה:עזרה (מתוך הדוא"ל שנשלח אוט' למשתמשים החדשים והמכיל הפנייה לתבנית ברוך הבא בתוך דף השיחה שלהם).
ארבעה צעדים יובילו אתכם להבין את נבכי המערכת ואת השימוש בה...
  1. צעד ראשון: אודות המערכת
  2. צעד שני: כללי יסוד לכתיבה גנאלוגית
  3. צעד שלישי: רגע לפני שמוסיפים דף
  4. צעד רביעי: תמיכה טכנית - אשר בתוכו בתחילת הדף נמצא המדריך צעד אחר צעד' -ויקיגניה:ויקיגניה צעד אחר צעד/1.
אם ניתן להוסיף הפנייה ישירה, בנוסף להפנייה הכללית לעזרה (שקיימת כבר בתבנית ברוך הבא) ואשר תהיה מודגשת על מנת שישימו לב אליה, למדריך צעד אחר צעד שנמצא בצעד רביעי, כפי שהסברתי לעיל.
משום שבדרך כלל (ככל הנראה), המשתמשים החדשים לא קוראים את הדוא"ל שנשלח אליהם אוט', היה כדאי להוסיף את אותה הפנייה ישירה לעזרה (קרי המדריך - 'צעד אחר צעד'), גם מן הדף הראשי של האתר (היכן שבצד שמאל ישנן הפנייות אחרות, או להוסיף את ההפנייה הישירה מן התפריט בצד ימין בנוסף להפניה הקיימת היום ל'עזרה').
חוה 13:43, 7 באוקטובר 2007 (IST)

עיצוב השורה האחרונה

נא להסיר את הרווח המיותר בתחילת השורה התחתונה. הוא מעניק לשורה זו עיצוב מכוער ומעצבן. תודה. -- נחום 00:34, 21 בדצמבר 2008 (IST)


ברוך הבא נחום ותודה על הערתך. שיניתי לבקשתך ומקווה שלכך התכוונת. בברכה, חוה 06:32, 21 בדצמבר 2008 (IST)