ההרשמה לאתר פתוחה. הינכם מוזמנים להירשם לאתר ולהתחיל לערוך

שיחה:אוקראינה

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מה דעתך ?

בויקיפדיה - יש קטגוריה:

http://he.wikipedia.org/wiki/קטגוריה:אוקראינה:_ערים, בויקיגניה הוכנסו הערים תחת המדינה: אוקראינה. ויש גם קטגוריה: אוקראינה. מיכל 21:26, 11 בספטמבר 2009 (IDT) תודה, מיכל

הי מיכל, אני אמנם לא חוה אבל גם לי יש דעה :). לדעתי כל עוד מספר הערכים אצלנו נמוך יחסית, לא כדאי לסרבל את המערכת עם ריבוי קטגוריות. שבת שלום! אורית 22:26, 11 בספטמבר 2009 (IDT)

גבולות בין "ערך" לקטגוריה

הי חוה, ראשית תודה על כל העזרה! לדעתי יש כאן טשטוש גבולות בין ערך לבין קטגוריה. הערך על "אוקראינה" צריך בעיני לכלול מידע רלוונטי על המדינה, היסטוריה של היהודים בה, מקורות גנאלוגים וכו'. אפשר גם לציין את הקהילות העיקריות. לעומת זאת כל המשפחות וכל הישובים צריכים להיות בקטגוריה (כפי שהם אמנם מופיעים), ולא ברור לי למה הכללת אותם בערך. אשמח כמובן לשמוע דעות אחרות. אורית 07:50, 22 בספטמבר 2009 (IDT)

הי אורית,
כוונתי כרגע להוסיף מידע רלוונטי על מנת שהערך יהיה מלא יותר. מאחר שהדף ריק הרי שבמצבו הנוכחי הוא מיותר לדעתי ולכן בנתיים עד שיתמלא במידע חשבתי להוסיף מעט ערכים והפניות דרך קטגורית: "ראו גם". בהמשך כאשר יתמלא במידע המתאים אפשר יהיה להסיר את הפירוט כמובן. מצידי אפשר גם עכשיו להסיר.חוה 07:54, 22 בספטמבר 2009 (IDT)